NASZ ZESPÓŁ


Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ma za sobą liczne kursy z zakresu pielęgnacji twarzy i kosmetologii estetycznej. Fascynuje ją modelowanie sylwetki i remodeling twarzy. Dla niej kosmetologia, to nie tylko zawód, ale największa życiowa pasja. Podczas wizyty u Izabelli można liczyć na miłą i przyjazną atmosferę. Jej domeną jest kompleksowe podejście do każdego klienta.

KOSMETOLOG

IZABELLA

Ukończyła I stopień kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu i rozpoczęła studia magisterskie na tym samym kierunku. Jest osobą bardzo dokładną i precyzyjną, co przekłada się na zadowolenie klienta, na którym zależy jej najbardziej. Jest to główny cel jej pracy, która daje Zuzannie ogromne poczucie satysfakcji i radość z wykonywanego zawodu. Jej wrażliwość artystyczna i dokładność wynika z pasji do malowania i fotografii. Cechuje ją nieustanna chęć do rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie zabiegów na ciało i twarz z wykorzystaniem najnowszych technologii. 🙂

KOSMETOLOG

ZUZANNA

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Jest doświadczonym kosmetologiem w zakresie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach. Motywuje ją samodoskonalenie, skuteczność oraz zadowolenie klientów! W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę czytając artykuły naukowe dotyczące kosmetologii oraz poznaje krawieckie tajniki szycia na maszynie.

KOSMETOLOG

MAGDALENA

Ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dodatkowo posiada licencjat z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym. Dzięki zdobytej wiedzy łączy te dwie dziedziny. Pamiętajcie! Prawidłowa dieta nie tylko jest podstawą jak w kwestii modelowania sylwetki ale pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji. Najlepiej czuje się wykonując zabiegi z zakresu laseroterapii, odmładzania twarzy oraz modelowania sylwetki.

KOSMETOLOG

ANNA

Jest masażystką i podologiem zafascynowanym w szczególności trudnymi przypadkami chorób stóp, paznokci. Po zakończeniu studiów magisterskich z kosmetologii oraz podyplomowych z podologii w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody Anieli Goc w Poznaniu nieustannie dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu podologii i masażu. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a to sprawia, że każdy może poczuć się wyjątkowo w rękach Agnieszki. W wolnym czasie lubi gotować oraz czytać książki.

KOSMETOLOG / PODOLOG

agnieszka

Ukończyła Wyższa Szkolę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy. Interesuje się i nieustannie pogłębia wiedzę z dziedziny zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych. Wnikliwie odnosi się do każdego typu cery, problemu i oczekiwań. Układa indywidualny plan działania oraz pielęgnację pozabiegową, tak aby każdy czuł satysfakcję z zabiegu i końcowych efektów.

KOSMETOLOG

JOANNA
Kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem. Każdy problem analizuje zarówno od strony pielęgnacyjnej, jak i doboru najskuteczniejszych technologii.

KOSMETOLOG

ALEKSANDRA

Kosmetolog i masażystka
z 11-letnim doświadcze-niem. Swoją pracę traktuje jak misję i codzienne wyzwanie. Do każdego podchodzi indywidualnie
i holistycznie. Dużą uwagę przywiązuje do atmosfery podczas zabiegu oraz komfortu klienta.

KOSMETOLOG

IWONA


Kosmetolog z wykształcenia i zamiłowania. Cechuje ją nieustającą chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Interesują ja głównie zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy oraz takie, które spowolnią uplywajacy czas.

KOSMETOLOG

DARIA


Kosmetolog z 5-letnim doświadczenie. Zagorzała fanka zabiegów laserowych, zarówno depilacji laserowej, jak i zabiegów na twarz
z wykorzystaniem laserów. Ceni je za długotrwałe
i spektakularne efekty.

KOSMETOLOG

Monika


Z kosmetologią związana od 12 lat. Zabiegi
z wykorzystaniem technologii laserowych na twarz i ciało należą do jej ulubionych. Pielęgnuje dobre samopoczucie klientów poprzez spełnianie ich oczekiwań dotyczących spowolnienia upływającego czasu.

KOSMETOLOG

ANNA


Od 12 lat aktywny kosmetolog i masażysta. Praca jest jej pasją, każdy najmniejszy zabieg wykonuje z ogromną uwagą
i skupieniem. Największą nagrodą jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta
z osiągniętych efektów.

KOSMETOLOG

Magdalena

Ukończyła I stopień studiów kosmetologicznych na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, zaś studia II stopnia kończy na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego. Cechuje ją spokój i delikatność, co pozwala jej klientom wyciszyć się po męczącym dniu. Największą satysfakcję przynosi jej zadowolenie i odprężenie klientów. Fascynuje się zabiegami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które przynoszą spektakularne efekty. Charakteryzuje ją chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia dla uzyskania jak najlepszych efektów terapii.

KOSMETOLOG

JUSTYNA

Ignacy jest absolwentem AWF kierunek fizjoterapia. Masażem zajmuje się już od 8 lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy masaże orientalne. W naszym Instytucie wykonuje: Masaż balijski, Masaż hawajski lomi-lomi, Masaż punktów spustowych , Masaż przeciwbólowy kręgosłupa, czy Autorski masaż rytmicznych ucisków. Nieustannie szuka nowych inspiracji i technik doskonaląc swój warsztat. W wolnych chwilach uprawia sporty walki, interesuje się psychosomatyką oraz medycyną niekonwencjonalną.

FIZJOTERAPEUTA

Ignacy

Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada za sobą wieloletnie doświadczenie w zakresach masażu i fizjoterapii. Doskonale odnajduje się zarówno w zabiegach relaksacyjnych, jak i tych mających poprawić zdrowie, sylwetkę i kondycję. Fizjoterapia to dla niej nie tylko praca, ale też sposób na realizację swoich pasji i ciągły rozwój. Otwarta na drugiego człowieka, zawsze dopasuje najlepsze rozwiązanie. W wolnym czasie kocha śpiewać pieśni z Bułgarii, Ukrainy i Polski, muzyka daje jej wytchnienie 🙂

FIZJOTERAPEUTKA

KATARZYNA

Jest osobą bardzo pozytywnie podchodzącą do życia. Nigdy się nie poddaje. Uwielbia ludzi oraz pracę z klientem. Zawsze zaangażowana, odpowiedzialna i chętna do pomocy. Przyjazna atmosfera w pracy jest dla niej priorytetem. W wolnym czasie spaceruje i jeździ rowerem.

RECEPCJONISTKA

ALICJAStudentka ostatniego roku kosmetologii na WSPiA w Poznaniu. W wolnych chwilach gra na pianinie, spędza czas ze znajomymi. Pracuje na recepcji, gdyż uwielbia pracę z klientem, lubi dzielić się uśmiechem.

RECEPCJONISTKA

karolina


Serce recepcji. Pełna wdzięku i osobistego uroku, zawsze uśmiechnięta, niezwykle zaangażowana
i kompetentna. Kobieta
z sercem na dłoni, uwielbiana przez klientów oraz cały zespół.

RECEPCJONISTKA

ADRIANNA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Doświadczony szkoleniowiec, pasjonatka nowoczesnych technologii
w medycynie estetycznej. Sprawna organizatorka, nieustannie doskonaląca swoje umiejętności.

MANAGER

PATRYCJA
Dyrektor zarządzająca.
Od 5 lat z ogromną
pasją i oddaniem buduje niepowtarzalną markę Good Time Day Spa. Kreatorka wyjątkowej atmosfery
i najnowocześniejszych trendów. Niezwykle ceniona i szanowana przez klientów
i pracowników.

WŁAŚCICIEL

KATARZYNA

WYRÓŻNIENIA

NAGRODY

Siedziba:
Good Time Instytut & Medical Spa
ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00

Dane kontaktowe:
recepcja@goodtimedayspa.eu
+48 607 785 785
+48 667 708 708

GOOD TIME DAY SPA © 2019 All rights reserved    Polityka Prywatności    Regulaminy

PROJEKT I REALIZACJA: ON HIGH HEELS PR