NASZ ZESPÓŁ


Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ma za sobą liczne kursy z zakresu pielęgnacji twarzy i kosmetologii estetycznej. Fascynuje ją modelowanie sylwetki i remodeling twarzy. Dla niej kosmetologia, to nie tylko zawód, ale największa życiowa pasja. Podczas wizyty u Izabelli można liczyć na miłą i przyjazną atmosferę. Jej domeną jest kompleksowe podejście do każdego klienta.

KOSMETOLOG

IZABELLA

Ukończyła kosmetologię II stopnia na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Jest osobą bardzo dokładną i precyzyjną, co przekłada się na zadowolenie klienta, na którym zależy jej najbardziej. Jest to główny cel jej pracy, która daje Zuzannie ogromne poczucie satysfakcji i radość z wykonywanego zawodu. Spełnia się w makijażu permanentnym, a jej wrażliwość artystyczna i dokładność wynika z pasji do malowania oraz fotografii. Cechuje ją nieustanna chęć do rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie zabiegów na ciało i twarz z wykorzystaniem najnowszych technologii.

KOSMETOLOG

ZUZANNA

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Jest doświadczonym kosmetologiem w zakresie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach. Motywuje ją samodoskonalenie, skuteczność oraz zadowolenie klientów! W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę czytając artykuły naukowe dotyczące kosmetologii oraz poznaje krawieckie tajniki szycia na maszynie.

KOSMETOLOG

MAGDALENA

Ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dodatkowo posiada licencjat z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym. Dzięki zdobytej wiedzy łączy te dwie dziedziny. Pamiętajcie! Prawidłowa dieta nie tylko jest podstawą jak w kwestii modelowania sylwetki ale pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji. Najlepiej czuje się wykonując zabiegi z zakresu laseroterapii, odmładzania twarzy oraz modelowania sylwetki.

KOSMETOLOG

ANNA

Jest masażystką i podologiem zafascynowanym w szczególności trudnymi przypadkami chorób stóp, paznokci. Po zakończeniu studiów magisterskich z kosmetologii oraz podyplomowych z podologii w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody Anieli Goc w Poznaniu nieustannie dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu podologii i masażu. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a to sprawia, że każdy może poczuć się wyjątkowo w rękach Agnieszki. W wolnym czasie lubi gotować oraz czytać książki.

KOSMETOLOG / PODOLOG

agnieszka

Ukończyła Wyższa Szkolę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy. Interesuje się i nieustannie pogłębia wiedzę z dziedziny zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych. Wnikliwie odnosi się do każdego typu cery, problemu i oczekiwań. Układa indywidualny plan działania oraz pielęgnację pozabiegową, tak aby każdy czuł satysfakcję z zabiegu i końcowych efektów.

KOSMETOLOG

JOANNA

Kosmetolog z 14-letnim doświadczeniem. Każdy problem analizuje zarówno od strony pielęgnacyjnej, jak i doboru najskuteczniejszych technologii. W naszym instytucie zajmuje się przede wszystkim technologiami modelującymi ciało oraz liftingującymi twarz. Budowanie pakietów zabiegowych opiera na doświadczeniu zdobytym na kilkuletniej pracy z klientem. Największą satysfakcję przynoszą jej momenty, kiedy efekty klientów, są zdecydowanie lepsze niż zamierzone na samym początku.

KOSMETOLOG

ALEKSANDRA

Studentka kosmetologii II stopnia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego. Cechuje ją spokój i delikatność, co pozwala jej klientom wyciszyć się po męczącym dniu. Największą satysfakcję przynosi jej zadowolenie i odprężenie klientów. Fascynuje się zabiegami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które przynoszą spektakularne efekty. Charakteryzuje ją chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia dla uzyskania jak najlepszych efektów terapii.

KOSMETOLOG

JUSTYNA


Kosmetolog z wykształcenia i zamiłowania. Cechuje ją nieustającą chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Interesują ja głównie zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy oraz takie, które spowolnią uplywajacy czas.

KOSMETOLOG

DARIA

Monika jest doświadczonym kosmetologiem. Ukończyła WSZUiE w Poznaniu i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z najnowszych metod terapii. Specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach modelujacych sylwetkę, liftingujacych i laserowych. Jest osobą niezwykle pogodna, otwartą i z łatwością nawiązuje relacje ze swoimi klientkami. W wykonywaną pracę wkłada całe swoje serce. Uwielbia to co robi, a efekty zabiegow i zadowolenie klientów daje jej ogromną satysfakcję. Monika każdą terapię planuje w sposób holistyczny, bo uważa że to najlepszy sposób by osiągnąć trwałe i spektakularne efekty.

KOSMETOLOG

Monika


Z kosmetologią związana od 12 lat. Zabiegi
z wykorzystaniem technologii laserowych na twarz i ciało należą do jej ulubionych. Pielęgnuje dobre samopoczucie klientów poprzez spełnianie ich oczekiwań dotyczących spowolnienia upływającego czasu.

KOSMETOLOG

ANNA


Od 12 lat aktywny kosmetolog i masażysta. Praca jest jej pasją, każdy najmniejszy zabieg wykonuje z ogromną uwagą
i skupieniem. Największą nagrodą jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta
z osiągniętych efektów.

KOSMETOLOG

Magdalena

Z kosmetologią związana od 2010r. Praca to jej największa pasja. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Stara się poznać jego potrzeby i sprawia, że czuje się komfortowo. Śledzi wszystkie nowinki kosmetyczne, bierze udział w licznych szkoleniach. Największą satysfakcją jest dla niej powracający klient i jego zadowolenie. Poza pracą jest pasjonatką górskich wycieczek.

KOSMETOLOG

Agnieszka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Fizjoterapeutka, której zamiłowaniem są masaże relaksacyjne oraz lecznicze. Satysfakcją jest dla niej zadowolony i zrelaksowany klient. Pogodna, z poczuciem humoru, wywołująca uśmiechy na twarzach. W wolnej chwili czyta książki, rysuje, zajmuje się fotografią.

FIZJOTERAPEUTKA

Kornelia

Fizjoterapeutka z zamiłowaniem do kosmetologii. Wypracowała własny styl łącząc ze sobą wiele technik. Zwolenniczka terapii łączonych w modelowaniu sylwetki, dla osiągniecia maksymalnych efektów. Ciekawa różnych terapii manualnych a także nowości technologicznych. Empatyczna, lubi prace z drugim człowiekiem.

FIZJOTERAPEUTKA

Wioleta

Ignacy jest absolwentem AWF kierunek fizjoterapia. Masażem zajmuje się już od 8 lat. Szczególnym zamiłowaniem darzy masaże orientalne. W naszym Instytucie wykonuje: Masaż balijski, Masaż hawajski lomi-lomi, Masaż punktów spustowych , Masaż przeciwbólowy kręgosłupa, czy Autorski masaż rytmicznych ucisków. Nieustannie szuka nowych inspiracji i technik doskonaląc swój warsztat. W wolnych chwilach uprawia sporty walki, interesuje się psychosomatyką oraz medycyną niekonwencjonalną.

FIZJOTERAPEUTA

Ignacy

Studentka kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Cechuje ją spokój oraz oraz pełne zaangażowanie w powierzonych obowiązkach. Swą przyszłość wiąże z zawodem kosmetologa

RECEPCJONISTKA

Julia


Serce recepcji. Pełna wdzięku i osobistego uroku, zawsze uśmiechnięta, niezwykle zaangażowana
i kompetentna. Kobieta
z sercem na dłoni, uwielbiana przez klientów oraz cały zespół.

RECEPCJONISTKA

ADRIANNA

Jest osobą bardzo pozytywnie podchodzącą do życia. Nigdy się nie poddaje. Uwielbia ludzi oraz pracę z klientem. Zawsze zaangażowana, odpowiedzialna i chętna do pomocy. Przyjazna atmosfera w pracy jest dla niej priorytetem. W wolnym czasie spaceruje i jeździ rowerem.

RECEPCJONISTKA

ALICJA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Kosmetologia. Doświadczony szkoleniowiec, pasjonatka nowoczesnych technologii
w medycynie estetycznej. Sprawna organizatorka, nieustannie doskonaląca swoje umiejętności.

MANAGER

PATRYCJA
Dyrektor zarządzająca.
Od 5 lat z ogromną
pasją i oddaniem buduje niepowtarzalną markę Good Time Day Spa. Kreatorka wyjątkowej atmosfery
i najnowocześniejszych trendów. Niezwykle ceniona i szanowana przez klientów
i pracowników.

WŁAŚCICIEL

KATARZYNA

WYRÓŻNIENIA

NAGRODY

Siedziba:
Good Time Instytut & Medical Spa
ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00

Dane kontaktowe:
recepcja@goodtimedayspa.eu
+48 607 785 785
+48 667 708 708

GOOD TIME DAY SPA © 2019 All rights reserved    Polityka Prywatności    Regulaminy

PROJEKT I REALIZACJA: ON HIGH HEELS PR